Kdo si zahraje v New Moon Aleka?

2. března 2009 v 17:43 | missibelled |  stmívání/twilight

Po nabídnutí role Jane Dakote Fanning, má režisér Chris Weitz před sebou další těžký úkol - obsadit roli Aleka, nesmrtelného bratra Jane.
Oproti Jane "byli jeho vlasy tmavší a rty neměl tak plné, ale byl stejně tak líbezný," tak jej popisuje ve své knize s názvem Nový měsíc autorka Stephenie Meyer. Oba také mají schopnost zmást protivníkovy smysly.
Klidného ale vražedného Aleka by jistě skvěle zahrál Tom Felton, kterého všichni dobře známe z filmů o Harrym Potterovi jako Draca Malfoye. Nějaké další navrhy? Lucas Grabeel z HSM by se mohl odvrátit od mléka a stát se jednou z temných pijavic. A francouzský herec Gaspard Ulliel známý z filmu Hannibal - Zrození, by zase mohl do role vnést děsivý původ, zatímco Freddie Highmore, který si zahrál po boku Johnyho Deppa v Karlíkovi a továrně na čokoládu, či v úžasném filmu Hledání Země Nezemě, by mohl předvést svou temnou stránku.
Jako dva z nejvýše postavených Volturiových stráží, Alek a Jane jsou hruzostrašní nepřátele nesmrtelného Edwarda a jeho liské lásky Belly, které i v Novém měsíci ztvární Robbert Pattinson spolu s Kristen Stewart.

Tak co jak se Vám líbí výběr stránky people.com .... koho byste rádi viděli v roli Aleka?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama